top of page

O MNIE

Moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe są gwarancją, że otrzymają Państwo tłumaczenie najwyższej jakości. Moim celem jest satysfakcja Klienta. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Grzegorz Dziełak

Grzegorz Dziełak
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, prawnik

WYKSZTAŁCENIE

  • magister lingwistyki stosowanej, specjalność nauczycielska i tłumaczeniowa z języka niemieckiego na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego

  • magister nauk prawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego

  • absolwent kursu prawa niemieckiego i europejskiego w ramach Szkoły Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim prowadzonego przez wybitnych specjalistów z Polski oraz kadrę naukową Wydziału Nauk o Państwie i Prawie Reńskiego Uniwersytetu Fryderyka Wilhelma w Bonn

DOŚWIADCZENIE

 

  • asystent w dziale prawnym spółki z kapitałem niemieckim działającej w branży deweloperskiej – Viterra Development Polska sp. z o.o. (05.2004 - 05.2006)

 

  • prawnik w znanej warszawskiej kancelarii prawnej R. Podświadek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. (01.2007 – 02.2018)

          ·   obsługa prawna przedsiębiorców z niemieckiego obszaru językowego

          ·   sporządzanie dokumentacji w języku niemieckim

          ·   sporządzanie tłumaczeń z języka niemieckiego na język polski tekstów prawnych i prawniczych oraz

          ·   sporządzanie tłumaczeń z języka polskiego na język niemiecki tekstów prawnych i prawniczych

 

 

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY

 

  • ślubowanie i zaprzysiężenie na tłumacza przysięgłego języka niemieckiego w Ministerstwie Sprawiedliwości 8 listopada 2017 r.

bottom of page